Eesti kultuur Venemaal 05/2019

Eesti kultuur Venemaal 05/2019

 

3.-29. mail toimub Peterburis teatrifestival «Raduga», osalevad Eesti teatrid. Lisainfo: https://rainbowfest.spb.ru.

Kuni 9. maini toimub Moskvas Lihavõttepühade festival, osaleb RAM. Lisainfo: http://www.easterfestival.ru/.

11.-20. mail toimub Buiskis teatrifestival «Prostranstvo dialoga», osaleb R.A.A.A.M. Lisainfo: https://www.culture.ru/events/453865/iii-mezhdunarodnyi-festival-nacionalnykh-teatrov-bua-prostranstvo-dialoga.

11.-12. mail toimuvad Moskvas ansambli FA SCHOLA kontserdid. Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

12. mail toimub Peterburis kontsert, kus osalevad Eesti muusikud Allar Kaasik ja Ivo Posti. Lisainfo: http://feosobor.ru/events/2019-05-12-musica-hymnis/.

Alates 18. maist saab Eesti illustraatorite näitusega tutvuda Kolomna linnas. Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

20.-30. mail toimub Permis Djagilevi festival, kus kõlab Arvo Pärdi muusika. Lisainfo: http://diaghilevfest.ru/.

21.-26. mail toimuvad Peterburis Baltimaade Filmipäevad. Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

22.-26. mail toimub Peterburis nukkude näitus Doll Time, kus osalevad ka Eesti kunstnikud. Lisainfo: www.dolltime.ru.

23.-26. mail toimub Peterburis raamatumess, osalevad Eesti kirjastused KPD ja Aleksandra. Lisainfo: http://knigaspb.ru.

Kuni 26. maini saab Lipetskis tutvuda ühenduse „Vene kunstnikud Eestis“ näitusega. Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

Mai jooksul on Peterburi Jaani Kirikus üleval näitus Arvo Pärdist. Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

Mai jooksul on Rjazanis üleval Pjotr Ganski näitus «Tagasitulek». Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

Mai jooksul on galeriis «Na Kashirke» üleval näitus «It`s Always Tea-Time». Lisainfo: https://www.nakashirke.com/.

Mai jooksul linastub Venemaa kinodes film «Mees, kes üllatas kõiki» (Venemaa-Eesti-Prantsusmaa). Lisainfo: https://www.kinopoisk.ru/film/1176159/.

Mai jooksul on Sõktõvkaris üleval Eesti näitused. Lisainfo: http://www.finnougoria.ru/.

Teatri «Lenkom» repertuaaris etendus «Toyt Paye, ili Vsjo oplacheno», lavastaja Elmo Nüganen. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Teatri Et Cetera” repertuaaris etendus «451 po Farengeitu», peaosas Elmo Nüganen. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Venemaa Akadeemilise Noorsooteatri repertuaaris etendus «Severnaja Odisseja», kunstnik Rosita Raud. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Teatri «Helikon Opera» repertuaaris etendus «Zolotoj petushok», kunstnik Ene-Liis Semper. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

B.Pokrovski nimelise teatri repertuaaris etendus «Frida i Diego», lavastaja Arne Mikk. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Krasnojarski ooperi ja balleti teatri repertuaaris etendused «Kavkazskij plennik», «Jevgeni Onegin» ja «Svadba Figaro», lavastaja Neeme Kuningas. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Minussinski draamateatri repertuaaris etendus «Ottenki» A.H.Tammsaare teoste ainetel. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Norilski draamateatri repertuaaris Jaan Tätte etendus «Bezumec». Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Krasnojarski Noorsooteatri repertuaaris etendus «I grjanul grom» Eesti muinasjuttude ainetel. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Teatri «Satirikon» repertuaaris etendus «NeBalet», kus kõlab Arvo Pärdi muusika. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Teatri «Chelovek» repertuaaris etendus «Iskusstvo», ühes peaosadest Kirill Käro. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Eesti muusikute kontserdid regulaarselt toimuvad Peterburi Jaani Kirikus. Lisainfo, järgmiste sündmuste kuupäevad ja piletid on leitavad saali kodulehelt.

Eesti muusikute kontserte regulaarselt korraldab Peterburi agentuur “BaltMusic”. Lisainfo, järgmiste sündmuste kuupäevad ja piletid on leitavad korraldaja kodulehelt.