Eesti kultuur Venemaal 07-08/2019

Eesti kultuur Venemaal 07-08/2019

 

4.-9. juulil toimub Peterburis Georg Otsa nimeline muusikafestival ja -konkurss. Lisainfo: http://otsfest.com/.

5. juulil toimub Peterburis kontsert, kus osaleb Tanel Ruben. Lisainfo: https://alexandrinsky.ru/afisha-i-bilety/dzhaz-na-novoy-stsene-intuitive-project-tanel-ruben-estonia-/.

11. juulil toimub P.Tshaikovski nimelises kontserdisaalis Estonian Dream Big Bandi kontsert. Lisainfo: https://www.meloman.ru/concert/vadim-ejlenkrig-predstavlyaetbrfestival-sovremennyh-dzhazovyhbrorkestrov-dzhazovoe-leto-s-ejlenkrigom-2-2-154538731602/.

13.-14. juulil esineb Leningradi oblastis Collegium Musicale. Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

14. juulil toimub Peterburis kontsert, kus osalevad Eesti muusikud. Lisainfo: http://feosobor.ru/events/2019-07-14-musica-hymnis/.

16. juulil toimub kultuurikeskuse «ZIL» raamatukogus Eesti muinasjuttude illustratsioonide näituse avamine. Näitus on üleval 4. augustini. Lisainfo: http://zilcc.ru/afisha/7411.html?fbclid=IwAR3K8HrJCK15wasApIEQ5rzv49mimWWv-_kv9LHg2G2ohhPD92sbmza4oL0.

18. juulil toimub Peterburi M.Lermontovi nimelises raamatukogus kohtumine tõlkija Marina Tervoneniga. Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

Kuni 25. juulini on Krasnoarmeiski linna kunstigaleriis üleval näitus «It`s Always Tea-Time». Lisainfo: http://artgallery.krasno.ru/.

7. augustil toimub kultuurikeskuse «ZIL» raamatukogus eesti keele tund lastele. Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

9. augustil toimub «Тushino» galeriis näituse «It`s Always Tea-Time» avamine. Ekspositsioon on üleval 25.augustini. Lisainfo: http://www.vz-tushino.ru/.

Augusti jooksul on Voronezhis avatud ühenduse „Vene kunstnikud Eestis“ näitus. Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

Augusti lõpuni on Venemaa Ajaloomuuseumis üleval näitus «Инновационный костюм XXI века: новое поколение», osalevad Eesti moekunstnikud. Ekspositsioon on üleval 2.septembrini. Lisainfo: http://www.gctm.ru/.

Suve jooksul eksponeeritakse Eesti illustraatorite näitust Kolomna linnas. Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

Suve jooksul on Peterburi Jaani Kirikus üleval näitus Arvo Pärdist. Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

Suve jooksul linastub Venemaa kinodes film «Mees, kes üllatas kõiki» (Venemaa-Eesti-Prantsusmaa). Lisainfo: https://www.kinopoisk.ru/film/1176159/.

Suve jooksul on Sõktõvkaris üleval Eesti näitused. Lisainfo: http://www.finnougoria.ru/.

Teatri «Lenkom» repertuaaris etendus «Toyt Paye, ili Vsjo oplacheno», lavastaja Elmo Nüganen. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Teatri Et Cetera” repertuaaris etendus «451 po Farengeitu», peaosas Elmo Nüganen. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Venemaa Akadeemilise Noorsooteatri repertuaaris etendus «Severnaja Odisseja», kunstnik Rosita Raud. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Teatri «Helikon Opera» repertuaaris etendus «Zolotoj petushok», kunstnik Ene-Liis Semper. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

B.Pokrovski nimelise teatri repertuaaris etendus «Frida i Diego», lavastaja Arne Mikk. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Krasnojarski ooperi ja balleti teatri repertuaaris etendused «Kavkazskij plennik», «Jevgeni Onegin» ja «Svadba Figaro», lavastaja Neeme Kuningas. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Minussinski draamateatri repertuaaris etendus «Ottenki» A.H.Tammsaare teoste ainetel. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Norilski draamateatri repertuaaris Jaan Tätte etendus «Bezumec». Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Krasnojarski Noorsooteatri repertuaaris etendus «I grjanul grom» Eesti muinasjuttude ainetel. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Teatri «Satirikon» repertuaaris etendus «NeBalet», kus kõlab Arvo Pärdi muusika. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Teatri «Chelovek» repertuaaris etendus «Iskusstvo», ühes peaosadest Kirill Käro. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Eesti muusikute kontserdid regulaarselt toimuvad Peterburi Jaani Kirikus. Lisainfo, järgmiste sündmuste kuupäevad ja piletid on leitavad saali kodulehelt.

Eesti muusikute kontserte regulaarselt korraldab Peterburi agentuur “BaltMusic”. Lisainfo, järgmiste sündmuste kuupäevad ja piletid on leitavad korraldaja kodulehelt.