Eesti kultuur Venemaal 11/2019

Eesti kultuur Venemaal 11/2019

 

2.-3. novembril toimub Moskvas Keskaja Festival, osalevad ka Eesti esindajad. Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

Kuni 3. novembrini toimub filmifestival «Moskovskaja premjera», kus linastuvad ka Eesti filmid. Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

3.-6. novembril toimuvad Moskvas R.A.A.A.M. teatri gastrollid. Lisainfo: http://www.meyerhold.ru/.

3. novembril toimub Suurel Multifilmifestivalil Eesti animatsiooni linastus. Lisainfo: https://multfest.ru/.

3. novembril toimub Peterburis soome-ugri kultuuriõhtu. Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

3.-4. novembril toimuvad Moskvas Anne Veski kontserdid. Lisainfo: www.ticketland.ru.

5. novembril toimub Draamakunstikoolis Mart Kivastiku näidendi ettelugemine. Lisainfo: https://sdart.ru/november/.

Kuni 6. novembrini toimub Salehardis näitus, kus osaleb Eesti kunstnik Vera Stanishevskaja. Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

Kuni 6. novembrini galeriis IZOPARK Eesti illustraatorite näitus. Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

9.-10. novembril osaleb disainilaadal «Lambada Market» kunstnik Marita Lumi. Lisainfo: https://lmbd.ru/.

12. novembril toimub Moskva Kaasaegse Kunsti Muuseumis näituse «Human Condition» avamine, osaleb Marko Mäetamm. Lisainfo: http://www.mmoma.ru.

15. novembril toimub Moskvas Hortus Musicuse kontsert. Lisainfo: https://artbene.ru/concert/15-11-2019/.

22. novembril algavad Tomskis Euroopa Filmide Päevad, Eesti poolt linastub «Eia Jõulud Tondikakul». Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

30. novembril toimub hotellis Radisson heategevuslaat Winter Bazaar. Lisainfo: http://iwcmoscow.ru/winter-bazaar.

Novembri jooksul ühingus «Memoriaal» on üleval näitus, mille osa on pühendatud Balti keti 30.aastapäevale. Lisainfo: https://www.memo.ru/en-us/.

Novembri jooksul Mõtischi linna kunstigaleriis on üleval näitus „It`s Always Tea-Time“. Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

Novembri jooksul on Peterburi Jaani Kirikus üleval näitus Arvo Pärdist. Lisainfo saatkonna lehel facebookis.

Novembri jooksul linastub Venemaa kinodes film «Mees, kes üllatas kõiki» (Venemaa-Eesti-Prantsusmaa). Lisainfo: https://www.kinopoisk.ru/film/1176159/.

Novembri jooksul on Sõktõvkaris üleval Eesti näitused. Lisainfo: http://www.finnougoria.ru/.

Teatri «Lenkom» repertuaaris etendus «Toyt Paye, ili Vsjo oplacheno», lavastaja Elmo Nüganen. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Teatri „Et Cetera” repertuaaris etendus «451 po Farengeitu», peaosas Elmo Nüganen. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Venemaa Akadeemilise Noorsooteatri repertuaaris etendus «Severnaja Odisseja», kunstnik Rosita Raud. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Teatri «Helikon Opera» repertuaaris etendus «Zolotoj petushok», kunstnik Ene-Liis Semper. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Teatri «Helikon Opera» repertuaaris etendus «Mister Georg Ots». Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Teatri «Okolo» repertuaaris etendus «Den rozhdenija Anu» Eno Raua raamatu ainetel. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

B.Pokrovski nimelise teatri repertuaaris etendus «Frida i Diego», lavastaja Arne Mikk. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Krasnojarski ooperi ja balleti teatri repertuaaris etendused «Kavkazskij plennik», «Jevgeni Onegin» ja «Svadba Figaro», lavastaja Neeme Kuningas. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Minussinski draamateatri repertuaaris etendus «Ottenki» A.H.Tammsaare teoste ainetel. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Norilski draamateatri repertuaaris Jaan Tätte etendus «Bezumec». Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Krasnojarski Noorsooteatri repertuaaris etendus «I grjanul grom» Eesti muinasjuttude ainetel. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Teatri «Satirikon» repertuaaris etendus «NeBalet», kus kõlab Arvo Pärdi muusika. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Teatri «Chelovek» repertuaaris etendus «Iskusstvo», ühes peaosadest Kirill Käro. Lisainfo, järgmiste etenduste kuupäevad ja piletid on leitavad teatri kodulehelt.

Eesti muusikute kontserdid regulaarselt toimuvad Peterburi Jaani Kirikus. Lisainfo, järgmiste sündmuste kuupäevad ja piletid on leitavad saali kodulehelt.

Eesti muusikute kontserte regulaarselt korraldab Peterburi agentuur “BaltMusic”. Lisainfo, järgmiste sündmuste kuupäevad ja piletid on leitavad korraldaja kodulehelt.